Hakkımızda

Keban Alabalık A.Ş.

 1996 yılında ilk tesisini 25 ton/yıl kapasite ile açan Keban Alabalık ; şu an 30 milyon adet yavru balık üretimi ve 8.000 ton/yıl alabalık yetiştiriciliği kapasitesine sahiptir ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Uluslararası hijyen kuralları çerçevesinde üretilen ürünlerimizin bütün Türkiye de de dağıtımı yapılmaktadır. Şu an faaliyette olan; 150 milyon adet/yıl yavru balık üretimi, 15.000 ton/yıl alabalık yetiştiriciliği ve daha birçok projesiyle firma bir dünya şirketi olma yolunda; son teknoloji makine teçhizat kullanımıyla uzman kadrosuyla, emin adımlarla ilerlemektedir.

    Yatırımlarımızı üretim planları çerçevesinde hızla ve kararlılıkla devam ettirdik.Yatırımlarımız için asla bir sınır belirlemedik.Yatırımlarımızla birlikte AR-GE çalışmalarımızla da ürün ve hizmet kalitemizi yükseltmeye devam ediyoruz.2011 yılında tam entegrasyonunu bitirmiş olacak firmamız farklı ürün değerlendirmeleri çerçevesinde büyük projelere imza atmak için yaklaşık 400 personeliyle çalışmaktadır.

    Üretim ve Yetiştiricilikte uluslar arası bir kalite belgesi olan GLOBAL GAP belgesi sahibi firmamız üretim ve yetiştiricilik kısımlarında sağlık ve hijyen kurallarını birbiriyle bağlantılı ve çok ayrıntılı inceleyen dünyadaki nadir firmalardan biridir.Son teknoloji makinaların ve sistemlerin kullanıldığı balık işleme ve paketleme tesisimizin 30.000 ton/yıl balık işleme kapasitesi bulunmaktadır.BRC , ISO 9001 ile 22000 ve IFS uluslar arası kalite belgelerinin alımı aşamasında olan şirketimiz için en önemli felsefe ve düşünce insan sağlığının her şeyden önemli olduğudur.

    Şirketimiz bugünlerde, sosyal projeleri, devlet kurumları ve üniversitelerle geliştirdiği bilimsel projelerle ve bunların uygulanması ve yönetimiyle de , kendini devamlı yenileyerek ve son gelişmelere ayak uydurarak varlığını sürdürmekte ve geliştirmektedir.

İletişim


+90 424 571 23 23 / 571 22 01
info@circirselalesi.com
Keban Alabalık AŞ.
Çırçır Mevkii Keban/ELAZIĞ

Hakkımızda


Keban Baraj Gölü’ nün oluşması sırasında meydana gelen ve Çırçır Şelalesi olarak bilinen şelale dünyanın en genç şelalesidir. Şelale baraj kurulduktan sonra meydana gelmiştir ve barajdaki bir çatlaktan gelebileceği ihtimaline karşı araştırmalar yapılmış ve araştırmalar sonucunda çıkan suyun tamamen kaynak suyu olduğu tespit edilmiştir.

KobiPlus ©2013 Copyright Keban Alabalık AŞ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi